Home / Info Korporat / Pengurusan / Ahli Lembaga Pengarah

Ahli Lembaga Pengarah

Ahli Lembaga Pengarah di lantik oleh Menteri Wilayah Persekutuan yang terdiri daripada:

  • Seorang Pengerusi
  • Seorang Timbalan Pengerusi
  • Empat orang anggota lain

Pengerusi

bashirpengerusi

YB Senator Datuk Haji Bashir bin Haji Alias

Tarikh Lantikan:

1 Julai 2022 - 30 Jun 2024

Timbalan Pengerusi

2

YBhg. Datuk Seri Hajah Rosida binti Jaafar

Tarikh Lantikan:

11 November 2019 - 10 November 2022

Ahli

149071

Encik Azlan bin Abdul Rashid

Ahli

Tarikh Lantikan:
13 Jun 2022 - 12 Jun 2024

4

YBhg. Datuk Danial Mah bin Abdullah

Ahli

Tarikh Lantikan:
1 November 2019 - 31 Oktober 2022

5

Puan Mahfuzah binti Baharin

Ahli

Tarikh Lantikan:
2 November 2020 - 1 November 2022

6

Datin Herin binti Lumpisau

Ahli

Tarikh Lantikan:
30 November 2020 - 29 November 2022

Kemaskini terakhir 14/07/2022 - 11:43am
Info Korporat - Siaran Media Permohonan Lesen Baharu Pemberi Pinjam Wang Corporate Info - Media Broadcast Perutusan KPE Penafian Perolehan - Tender Sebutharga Suara Anda MySejahtera
Borang Maklum Balas
Borang Maklum Balas